HakkımızdaEğitimlerimiz Referanslarımız Sanal Sınıfİletişim Blog
Anasayfa
 
HAKKIMIZDA  

YES ENGLISH olarak 1999'da idealist bir yaklaşımla, "Önce Eğitim!" parolasıyla çıktığımız yolda epey ilerledik. Sağlam adımlarla yürüdüğümüz bu yol bizi yepyeni ufuklara taşıdı. Bu yolda birlikte çalıştığımız nitelikli Türk ve yabancı öğretmenlerle bireysel deneyimlerimizi karşılıklı olarak paylaşıp eğitim sektörünün dünya çapında gelisimini internet ve diger bilgi teknolojilerinin de yardımıyla yakından takip ederek hep güncel ve dinamik kalmaya gayret ediyoruz. Öğrencilerimizin eğitim deneyimlerini bizimle samimiyetle paylaşmaları da bizim için çok önemli elbette. Bu paylaşımı sürekli kılabilmek için elimizden geleni yaptık, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz.

Ülkemizde eğitimin bir bilim dalı olarak uygulanması gerekirken ticari bir yaklaşımla ele alınmasını son derece üzücü buluyoruz. Bu yüzden eğitim sektörünün bu işin uzmanlarına bırakılması gerektiğini ısrarla vurguluyoruz.

YES ENGLISH olarak Toplam Kalite Yönetimini kurumumuzda uygulama çabası içindeyiz. Bu yaklaşımla okulumuzdaki ögrenciler de dahil olmak üzere her aile bireyinin egitim sürecinin her adımında etkin rol almasını hedeflemekteyiz.Bu süreçte sizleri okulumuzu daha yakından tanımaya davet ediyoruz; üstelik
1 hafta ücretsiz olarak derslerimize katılabilirsiniz.

Misyonumuz;
İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimizin temel ihtiyaçlarını analiz etmek; sosyal, mesleki ve özel yaşantılarını göz önüne almak suretiyle en uygun programı belirleyerek eğitimciler istihdam etmek ve program süresince ögrenci merkezli iletişimsel-islevsel (communicative-functional) dil öğretim yöntemlerini kullanarak öğrencilerin konuşma, yazma, dinleme, anlama ve okuma becerilerini en kısa sürede üst düzeye çıkarmaktır.

Eğitim Programlarımız

Neden Yes English?

Acil İngilizce Hattı

Etkinlikler - Duyurular
 
YES ENGLISH © 2012 All Rights Reserved
Büyükdere Cd. Tevfik Erdönmez Sk. 5. Blok D:6 Esentepe, 34394 Şişli -İSTANBUL TR
Direct Line    :  +9 (0541) 541 33 33
Office Phone : +9 (0212) 274 44 66