HakkımızdaEğitimlerimiz Referanslarımız Sanal Sınıfİletişim Blog
Anasayfa
 
DİL EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ  
Genel İngilizce
YES ENGLISH'de temel olarak Türk ve yabancı İngilizce öğretmenleri eşliğinde, öğrenci merkezli İletişimsel-İşlevsel (Communicative-Functional) dil öğretim yöntemleri uygulanmaktadır.
İş İngilizcesi
Bu programda temel amaç; İş yaşamında İngilizce'yi pratik ve aktif olarak kullanmak isteyenlere kısa sürede fonksiyonel olarak bu dili kazandırmaktır. Karşılıklı görüşmeler, ihtiyaç analizleri ve AR-GE çalışmaları sonucunda hedefler, eğitim programı ve yaklaşık toplam süre belirlenir.
Pratik/Akıcı İngilizce
Pratik/Akıcı İngilizce Eğitim Programı, İngilizce'nin yapısını, dilbilgisi kurallarını bildiği halde kullanmakta sorun yaşayan kişilere yardımcı olmak amacıyla özel teknikler ve yöntemler kullanılarak geliştirilmiştir.
Sektörel İngilizce
Bu programda amaç değişik iş sektörlerinde çalışan kişilerin kendi alanlarında en çok kullandıkları yapıları kısa sürede hedef dilde kullanabilir hale gelmelerinin sağlanmasıdır. Bu yüzden bu programın içeriği sektörden sektöre değişiklik gösterir.
Sınavlara Hazırlık İngilizcesi
Proficiency, TOEFL, TOEIC, KPDS, IELTS, UDS sınavlarına hazırlık için özgün bir çalışma gereklidir. Zengin materyal desteği ve yoğunlastırılmış ek ders olanaklarıyla hedefinize bizimle ulaşın...
Kişiye Özel İngilizce
Sunduğumuz genel eğitim programları dışında özel bir hedefi olan, ya da çok kısa sürede belirli bir dil düzeyine gelmek isteyenlere özel, bire bir ya da küçük gruplarda istenilen yer, zaman ve düzeyde Türk veya yabancı öğretmenlerle kurumumuz güvencesiyle verdiğimiz eğitim programıdır.

Eğitim Programlarımız

Neden Yes English?

Acil İngilizce Hattı

Etkinlikler - Duyurular
 
YES ENGLISH © 2012 All Rights Reserved
Büyükdere Cd. Tevfik Erdönmez Sk. 5. Blok D:6 Esentepe, 34394 Şişli -İSTANBUL TR
Direct Line    :  +9 (0541) 541 33 33
Office Phone : +9 (0212) 274 44 66